Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Lwowska

Lwowska, Ochojno, małopolskie

  • 840 000 zł
  • 114 m²
  • 7 368,42 zł/m²

Zdjęcie

Mariola Foremnia...

Skontaktuj się

Dom, ul. Lwowska

Lwowska, Ochojno, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

840 000 zł

114 m²

7 368,42 zł/m²

Dom, ul. Lwowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

840 000 zł 114 m² 7 368,42 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
120 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

120 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 840 000 zł (7 368,42 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Ochojno)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 114 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 120 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 10 kWh/m² na rok; końcową (EK): 10 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 10 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 10 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 10 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: House 4U, zaktualizowane: 11.05.2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne bliźniaki z ogrodami i fotowoltaiką. 114 m² | 15 min od Krakowa